Lazer Epilasyon Ankara

Sülük Tedavisinin Faydaları

Lazer Epilasyon Ankara

Epilasyon tedavisi günümüzde son yıllarda yaygınlaşmış ve estetik açıdan istenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan temel tedavi yollarından en yaygın ve bilinenidir. Bu tedavi yolu tedaviyi uygulayan hastaların tercih ettikleri ve sağlıklarını tehtid etmeyen güvenli bir tedavidir. Epilasyon tedavisi uygulamasında hastaların tedavi olmak için gidecekleri tedavi merkezleri bu tedavide büyük rol oynamakdadır. Epilasyon tedavisi tüm Türkiye’de son yılların en çok kullanılan ve herhangi bir risk bulundurmadan cilde uygulanarak ciltteki kıl köklerinin yeniden çıkma süresini seanslarla azaltarak yok etmeyi amaçlamaktadır.

 

Sülük Tedavisinin FaydalarıAnkara’da bulunmakta olan lazer ile tedavi yöntemi yapan tıp merkezimizde insan sağlığını tehtid edecek etmenler bulundurulmadan hastalar uzman bir ekip tarafından tedavilerini gerçekleştirmekteyiz. Mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak hastalara üstün hizmet amaçlanmaktadır. Bütün süreci kendi kontrolünde yapmakta olan merkezimiz hastalarının tedavi öncesi, tedavi sırasında ve tedavi sonrasında alması gereken önlemleri ve ihtiyaçları hastalara ileterek tedavi sonrasına kadar hastayı yönlendirerek tedavi uygulanılan kişinin herhangi bir şikayet ve benzeri şüphe altında kalmamasını amaçlayarak hizmet sağlamaktadır.

Ankara’da bulunan ve bu işi yapan bir çok kurum hastalarına uzman bir ekip sunarak epilasyon tedavisi sunmaktadır. Bu tedavi merkezlerine benzer ancak bu merkezler kalitesinde hizmet vermeyen ve hasta sağlığını etkilemekte olan sağlık bakanlığı onaysız yanlış tedavi uygulayan yerler dikkate alınmamalıdır. Epilasyonla yapılan tedavilerde hastaların sağlığını herhangi etkileyen bir şey olmamaktadır. Tedavi süresi boyunca ve sonrasında gidilen merkezde verilmekte olan dikkat edilmesi gereken uygulamalar dikkate alınmalıdır ve uygulanmalıdır. Epilasyon tedavisi Ankara’da sağlık bakanlığı onayında uzman bir ekibe sahip olan kurumlar aracılığı ile gerçekleştirildiği taktirde tedavi uygulanacak hastanın aklında herhangi bir sorun kalmamaktadır. Bu tedaviyi gerçekleştirdiğiniz kurum önemli rol oynamaktadır.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Epilasyon tedavisinde seanslar atlanmamalı ve bu seanslara zamanında gidilmesi vücudun daha geç tepki vermeden istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Bu tedavide herhangi bir seans atlanmaması önemli rol oynamaktadır ve epilasyon tedavisi boyunca işlemlerde sorun çıkmaması adına titizlik gösterilmeli ve aksama olmadan tedavinin sonuç göstermesi adına hassasiyet gösterilmelidir. Ankara’da bulunmakta olan ve epilasyon tedavisini insanları tedavi ederek istenmeyen tüylerden arınmayı sağlamada sağlıklı bir politika izleyerek sektör içerisinde en kaliteli ürünlerden ödün vermeden çalışılmakta ve üstün hizmet sağlamak amaç edinilmektedir.

Tedavi sonrasında dikkat edilmesi gereken ve ilk iki hafta önemsenmesi gereken durumlar mevcuttur. Bu durumlar duş alınması sırasında uygulanan bölgelere tahribat verecek ve kızartacak şekilde keselenmemelidir, epilasyon uygulanan bölgenin güneş ışınlarına maruz bırakılmaması gerekmektedir. Tedavi sonrasındaki hafta içerisinde hafif bir kızarıklık görülmesi, yanık ve hafif bir sızı görülmesi normaldir ve büyük bir sorun arz etmemektedir.