Faydaları

Hacamat Faydaları

A1C_hacamat-430x270

HACAMAT TEDAVİSİ VE FAYDALARI

Hamacat tedavisi uzun yıllardır kullanılan Alternetip Tip şeklinde uygulanan Kan alma işlevidir. Hacamat tedavisi faydalarını sizlere aşağıda kanıtlanmış bilgilerden ve 10 yıllı aşkın tecrübemiz ile sizlerle paylaşıyoruz. Hacamatın önemi son yıllarda Tıbb-ı olarak kanıtlanmıştır.

 

 1. Hastalıkların başı bağışıklık sisteminden geçer ve hacamat ile bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirerek hastalıklardan korunabilirsiniz.
 2. Sigara ve Alkol ve zaman içersinde oluşan Metaryeller ve Toksitler kılcal damarlara yerleşmektedir. Hacamattun faydası ise kılcal damarlarınızdaki toksitleri gidermektedir.
 3. Hacamattın bir başka faydası ise, kan dolaşımı gerçekleştiren tüm organlarınızı uyarır ve metepolizmanız düzenlenmeye başlar. Örneğin kalbiniz, kan eksilmeye başladıkca yeniden kan popalamak için caba gönstercektir. Bu işlem vucut direncinizi ve dikkat durumunuzu 2 katına artırır.

Hacamat fayları arasında bulunan “Unutkanlık” En önemli etkilerinden birtanesidir. Hacamat tedavisi fadalarının en can alıcı noktası olan hacamat tedavisi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. 

 

 

hacamat-bölgeleri

HACAMAT FAYDALARI ve YARARLARI

Hacamat tedavisi 80 hastalığa şifadır.Bunların en başında Kanser için büyük yararları olan hacamat yararları ile bir çok hastalığın önüne geçilmektedir.

Kanser hastalığına yakalanıp sonrasında hacamat tedavisi olan kişilerin kanser hastalığından kurtuldukları görülmüştür.

Hacamat ile kanser hastalıklarından kısır hastalıklarına kadar fayda gören kişiler saplanmıştır.

Cilt Hastalıkları neredeyse tedavisi olmayan sedef hastalıklarına da iyi gelen Hacamat tedavisi ile Ankara’da cilt hastalıklarından kurtulabilirsiniz.

Kısır olan hastalar içinde şifa olan hacamat kesinlikle denenmesi gereken bir tedavi yöntemidir.

En önemli şiflarından Kronik hastalıklara neredeyse birebir gelen hacamat faydaları ile insanlara şifa oluyor.

 

 

hacamat-faydalarıBAŞ KISIMLARA HACAMAT YAPTIRMAK

Baş kısımlardan hacamat yaptırmak baş ağrılarına, tedavisi neredeyse bulunmayan migren hastalıklarına, deliliğe ileride olacak alzheimer hastalığına, göz hastalıklarına iyi gelir ve hacamatın faydalarından yararlanırlar.Hacamatın faydaları bunlarla sınır değil ve kanıtlanmıştır. Lütfen detalı bir bilgi için bize ulaşınız.

 

HACAMATIN YAPILMAMASI GEREKENLER

Hacamatı kimler yaptıramaz sizlere aşağıda sunuyoruz. Hacamat tedavisi gelen itibari ile herkeze yaptırabilir ancak yapılacak ortamın çok temiz ve güvenilir olması çok önemli.Hacamat tedavisi kanı az olan kişiler zayıf ve kandan korkan kişilerin yaptırmaması tarafımızca önerilir.

 

 1. Hacamat Tedavilerinde Yapılmaması gerekenler arasında 2 hafta öncesinde kan verilmemiş olması.
 2. Kan inceltici Kullanmamış olması
 3. Şeker Hastalarının Dikkatli olması
 4. Hacamat Tedavisinden sonra Et Ürünlerinden uzak durmaları
 5. Hacamat Tedavisinden 24 saat sonra banyo yapılmalıdır.

 

 

 

 

 

Kopenhag hastanesinde hacamat tedavisi ile ilgili Tıbbi araştırmalarına göre hacamat tedavisi olan kişinin kanının inceldiği ve beyne giden kanın daha hızlı bir işlev göstermesiyle hastalıklarının çoğunun üstesinden gelebileceği kanısına varılmıştır.

Hacamat Araştırmaları
Migren Ağrıları
Bel ve Boyun
Eklem Ağrıları
Karaciğer Sorunları
Kalp Hastalıkları
Unutkanlık
Göz Hastalıkları
Kronik Hastalıklar

Kronik yorgunluk ile sabahları uyanma sorunlar üşengenlik gibi bir çok etkisi vardır. Bunların hepsinin neredeyse Kan daki Toksitlerle alakalı olduğunu biliyormuydunuz ? Hacamat tedavisi ile sabahları daha dinç ve işinizde daha başarılı olabilirsiniz.

Hacamat tedavisi video ile anlatımını dinleyebilirsiniz. 

 • Cilt Hastalıkları (Sedef vs)
 • Kısırlık, Kanser
 • Göz Hastalıkları
 • Bacak Ağrıları
 • Romatizma
 • Migren
 • Kanser
 • Baş Ağrıları
 • Karaciğer Hastalıkları
 • Ruhsal Hastalıklar