Hacamat Tedavisi

hacamat-bacak-tedavisiHACAMAT TEDAVİSİ

Hacamat tedavisi asırlardır devam eden ancak son zamanlarda hızla yararlarını gören kişiler tarafından devam eden bir kan verme yöntemidir. Normal kan verme ile kupa ile kan verme arasında fark ise normal kan da temiz kan dışarı alınır. Ancak Hamacat tedavisinde kirli kan dışarı alınırken, vücut da ki toksitlerin de dışarı çıkmasında bütün bir etkendir. Hacamat tedavisi ile iyi olan bir çok hastanın şifa bulması hastalarımız için bir umut kaynağıdır.

Hacamat ile bir çok hastalığın tedavi imkanı vardır. Göz hastalıklarından beyin hastalıklarına, bacak ağrılarından kronik yorgunluğa kadar çok fazla sayıda hastalığa iyi gelen hacamat tedavisi ayda binlerce kişi tarafından yapılmaktadır.

HACAMAT NEDİR ?

Hamcamat anlayacağımız dilde anlatacak olursak bir çeşit kan alma işlevidir. Hacamat ile sonradan edindiğimiz toksin, mertallar, hormonlu yiyeceklerimizin artıklarını kılcal damar aracılığı ile geri artmaktır.Hacamat Nedir. Sorusuna net cevap alabilmek ve detaylı sorularınız için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Hacamat yaklaşık 1500 yıl öncesinde Hz. Muhammed tarafından yapılması büyük şifadır rivayeti vardır ki kendisinin de sürekli yaptırdığı söylenmektedir. Hacamat nedir bir sünnet olup, bugün Avrupa’da hızla yaygınlaşarak devam etmektedir. İslam Dünyasında yaygın olan ve tüm dünyada tarafından yapılmaya devam eden Hacamat nedir cam şişe ile vakumlanarak kan dışarıya alınır.

 

hacamat-yapılacak-yerler HAMACAT TEDAVİSİ NASIL YAPILIR ?

Hacamat tedavisi neredeyse vücudun her noktasına uygulanabilmektedir. baş arkası, omuz, sırt bölgeleri, bel, bacak bölgelerine uygulanan hacamat ile hayata yeniden başlayabilirsiniz. Hacamat tedavisi cam şişeler ile vakumlanarak kan dışarı aktarılır. Vücuttan gereğinden fazla kan istenilirse de hacamat tedavisi ile alınamaz sadece kılcal damardaki kirli kan dediğimiz kan dışarı aktarılır. Hacamat tedavisi nasıl yapılır devam etmemiz gerekirse, küçük kesikler ile (iz bırakmaz) deriniz açılır, vakum yerleştirilir ve kan çekilmesi için 10 dakika kadar beklenir, şişeler çıkartılır ve pansuman işlemi devam eder.

 

Hacamat Tedavisi ve yararları bir doktor veya doktor gözetim altında yapılması gerekmektedir. Hacamatı Ankara’da yapılmasını istiyorsanız lüten bizden randevu talep ediniz.