Doğal Tıp Merkezimiz Ne İş Yapmaktadır?

Doğal Tıp Merkezimiz Ne İş Yapmaktadır?
0 9 Haziran 2015

ozel-dogal-tip-merkezi-logo-1a80763a316-fybrzr copy

Doğal tıp merkezimiz 2015 yılında kapılarını tedavi olmak isteyen hastalara açarak doğal yollar ile hastaları tedavi etmeyi amaçlamaktadır. Bu tedavi yolları insanların yıllar boyunca şikayetlerini dile getirdiği ve çözüm yolu bulunamadığı bir çok hastalığın doğal yollar ile tedavi edilerek insan sağlığını olumlu yönde etkileyerek sağlıklı bireyler olunmasını amaçlamaktadır. Doğal tıp merkezimiz yüzyıllardır süre gelen doğal tedavi yolları ile mutlak başarı odağında bu tedavileri hastalara olumlu sonuç vererek sağlayarak yapmaktayız. Doğal bir tedavi yolu olarak insanların bu tedavi yollarına güvenme açısından tedavi öncesinde bu tedavi yollarının geçmişlerinde alınmış başarılar ve tedavinin uygulanışı üzerine bilgi aktarılmaktadır. Doğal tedavi sisteminde hastaların tedavi olmak için telefon ile randevu alarak başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Doğal tıp merke6349_hacamat-sirt-71zimiz bu başvuru talebinin ardından hastanın genel olarak tedavi öncesinde uzman hekim tarafından hangi sorunların vücut üzerinde bulunduğu üzerine konuşarak hastalığın analizini sağlamaktadır. Bu analiz sistemi hastanın tedavi öncesi ve sonrası farkların farkındalığı açısından büyük önem içermektedir. Hasta sorunlarını dile getirdikten sonra tedavi sonrasında aynı sorunların nüksedip etmemesinin hekim ve hasta açısından bilinmesi tedavinin başarıya oluşmasında büyük rol oynamaktadır. Doğal tıp merkezimiz hacamat ile tedavi yöntemi , sülük ile tedavi yöntemi ve lazer epilasyon ile istenmeyen kıllardan kurtulma tedavilerini hastalarını tedavi etmek amacı ile kullanmakta olup tedavi sağlamaktadır ve bu amaca hizmet etmektedir. Doğal tıp merkezimiz hasta sağlığına faydalı bir tedavi yolu izleyerek hastaların tıp merkezimiz ve hayatlarını daha sağlıklı yaşamalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Doğal tıp merkezimizde yapılan tedavilerde hastalar için kullanılmakta olan tedavide kullanılan araçları hassasiyetle stabilize bir şekilde kullanılmaktadır ve hasta sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir tedavi aleti veya ürünü doğal tıp merkezimizde kullanılmamaktadır. Hastalar bu tedavi yolunu daha sağlıklı birer birey olma amacı ve mevcut hastalıklarından ve kozmetik bir dış görünüş açısından doğal tıp merkezimize başvurmaktalardır.

slkHastaların büyük bir çoğunluğu mevcut hastalığından şikayette bulunarak çözüm aramaktadırlar. Hasta olmayan ancak sağlığını optimal bir denge içinde tutarak sağlığını korumak ve daha iyi hissetmek isteyen bireylerinde doğal tıp merkezine gelerek mevcut tedavi yollarına başvurmasında herhangi bir sakınca yoktur. Doğal tedavi merkezimizde yapılmakta olan tedavi yollarından hacamat tedavisi basit bir tanım ile hastaların sırtlarına kupa konması ile kirli kanın dışarı çıkarılması ile sağlanmaktadır ve hasta tedaviden iki hafta sonra tedavi komplikasyonunu atlattıktan sonra kendi bedenlerinde olan sağlıksal değişim olumlu bir şekilde vücut sistemlerinin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayarak olumlu bir hissiyat sağlayarak hastayı tedavi etmektedir. Buna benzer bir doğal tedavi yolu olan sülük ile tedavide ise hastanın tedavi olunacak olan bölgeye sülükler yapıştırılarak kötü kanı temizlerler ve faydalı enzimlerini hasta bireyin vücuduna nüfuz ettirerek fayda sağlanmaktadır.Bu fayda vücudun rahatsızlıklarını tedavi ederek vücutta bulunan hastalığın iyileşmesini sağlamaktadır.

Blog_lazer-epilasyon_islem  Doğal tıp merkezimiz tamamen doğal yollar kullanarak bir tedavi sistemi sağlamaktadır. Bunun haricinde lazer epilasyon tedavisi ile hastaların istemedikleri bölgelerdeki kıl ve tüylerden arınılması amaç edinilmiştir ve belirli seanslar dahilinde herhangi bir kanserojen vb durum ile karşılaşılmadan istenmeyen tüylerden kurtunulmaktadır. Tedavi süreci ve yöntemi belirli seanslara bölünerek hasta sağlığını olumsuz yönde etkilemeden yapılmaktadır. Hasta tedavisi sırasında herhangi bir acı hissetmemektedir.Bütün bu tedavilerin yapılması sırasında hastaların sağlığını olumsuz etkileyecek bir şeye doğal tıp merkezimiz izin vermemektedir ve bu güvence ile hastaları tedavi etmektedir.Hastaların sağlıklarını olumsuz bir şekilde etkilenmemesi ve hijyen açısından doğal tıp merkezimizde tedavi uygulanacak olan bölüm mutlak sterilizelikte bulunmaktadır ve herhangi bir enfeksiyon alınması durumu doğal tedavi merkezimizde söz konusu değildir.Uygulanmakta olan bütün tedavi yöntemleri için telefon veya başvuru yöntemi ile randevu alınması şarttır. Doğal tıp merkezi olarak müşteri sağlığı ve memnuniyetini esas alarak hastalarımızı tedavi etmekteyiz.

Blog kategorisine: adminsp tarafından gönderildi. | Tags: , , ,

Yorum Bırakın